Kleebised

Kleebised nii sise-kui välitingimustesse. Kleebised prindime matile või läikivale kleebiskilele. Vajadusel lamineerime ja/või lõikame mööda kontuuri välja. Võimalik printida ka paberkleebiseid. Kuna kleebised prindime rullist siis on kõige soodsam tellida korraga vähemalt 1m kleebist või rohkem. Kohapeal olemas suur valik erinevaks otstarbeks materjale (k.a värvilised ning kuldset, hõbedast värvi kleebiskile). Vajadusel teeme kujunduse vastavalt teie soovile.

ERINEVAD KLEEBISTE TÜÜBID: Reklaamkleebised, tootekleebised, autokleebised, akna- ja uksekleebised, seinakleebised, paadikleebised; eraldiseisvad tähed, numbrid, sümbolid; kontuurkleebised, lamineeritud kleebised, PVC plaadil kleebised, kleebised alumiiniumkomposiit plaadil, valguskasti kleebised, tugeva liimiga kleebised.

KLEEBISTE PAIGALDUS: Paigaldame kleebiseid nii sise- kui ka välitingimustes. Vajadusel aitame ka kleebise materjali ja tootmistehnoloogia valikuga ning teeme eeltööd mõõtmise ja kujunduse osas. Kleebised on populaarne vahend erinevate klaaspindade (reklaamkleebis kaupluse vaateaknal või toonkile), seadmete, mööbli, põrandate, seinte kui ka muude pindade katmiseks ja interjööri isikupärastamiseks.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111 (kontor)
mob: +372 5330 00251