Fototrükk

FOTOD: Kasutame fotode printimisel 12 värviga Canoni IPF 8400 tipp-printerit. Nelja musta värvi tulemusena suudame printida ka väga kvaliteetseid must-valgeid fotosid. Maksimaalne paberi laius on 1 meeter. Kohapeal olemas silk, gloss ja matt fotopaber.

FOTOTAPEET: Valmistame nii PVC sisaldusega tapeedi kui ka pabertapeedi just teiepoolt valitud pildi või mustriga. Tellimisel erineva mustriga tapeedid. Vajadusel aitame leida sobivat pilti. Võimalus printida ka tapeete lasteaedadele, koolidele ja teistele asutustele. Sirvi tapeedikataloogi.

FOTOKAPAD: Sisetingimustesse sobiv vahtplaat kuhu kleebime prinditud fotopaberi. Kerge ja lihtsalt seinale riputatav. Vajadusel saame kapa raamida. Eriti sobilik on fotokapa näituste jaoks. Pildi vastupidavamaks muutmiseks saame foto lamineerida.

FOTORAAMAT: Kujundame etteantud fotod ja tekstid raamatuks ja köidame sobival viisil (kõvakaanköide, spiraalköide jne). Fotoraamat on suurepärane võimalus tähtsate sündmuste talletamiseks  tellides meilt pulmaalbum, reisiraamat või temaatiline aastaraamat (kodu, lapsed, ehitus, kool, hobid jne). Fotod trükime kvaliteetsele fotopaberile.

LÕUENDID: Pakume lõuendi printimist ja raamimist. Kohapeal olemas lõuendiraamid suurusega alates 20 cm kuni 150 cm. Saame printida nii traditsioonilist lõuendit, kui ka väga heade ja teravate värvidega fotolõuendit. Vajadusel saab lõuendi ka lakkida.

KÖÖGITASAPINNAD: Pakume fotoklaase köögi tagaseinale. Vajadusel aitame otsida foto fotopangast ning aitame kujundusega. Täpsete mõõtude olemasolul teostame töö 2 nädala jooksul.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111 (kontor)
mob: +372 5330 00251