REKLAAMTRÜKK

VÄIKESEFORMAADILISED TRÜKISED: Visiitkaardid, hinnasildid, nimekaardid, rinnasildid, voldikud, flaierid, reklaamlehed, kataloogid, kutsed, kaardid, diplomid, tänukirjad, menüüd, brošüürid, kalendrid, koolitusematerjalid, käepaelad, kaelakaardid, tootesildid, cd/dvd plaadisildid ja ümbrised.

SUUREFORMAADILISED TRÜKISED: PVC välibännerid, võrkbännerid, roll-up reklaamtahvlid, ehitussildid, lipud, suureformaadilised plakatid ja reklaamid, alumiiniumkomposiit plaadil reklaamid, põranda- ja seinareklaamid.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111
mob: +372 5330 0025

KLEEBISED

Kleebised nii sise-kui välitingimustesse. Kleebised prindime matile või läikivale kleebiskilele. Vajadusel lamineerime ja/või lõikame mööda kontuuri välja. Võimalik printida ka paberkleebiseid. Kuna kleebised prindime rullist siis on kõige soodsam tellida korraga vähemalt 1m kleebist või rohkem. Kohapeal olemas suur valik erinevaks otstarbeks materjale (k.a värvilised ning kuldset, hõbedast värvi kleebiskile). Vajadusel teeme kujunduse vastavalt teie soovile.

ERINEVAD KLEEBISTE TÜÜBID: Reklaamkleebised, tootekleebised, autokleebised, akna- ja uksekleebised, seinakleebised, paadikleebised; eraldiseisvad tähed, numbrid, sümbolid; kontuurkleebised, lamineeritud kleebised, PVC plaadil kleebised, kleebised alumiiniumkomposiit plaadil, valguskasti kleebised, tugeva liimiga kleebised.

KLEEBISTE PAIGALDUS: Paigaldame kleebiseid nii sise- kui ka välitingimustes. Vajadusel aitame ka kleebise materjali ja tootmistehnoloogia valikuga ning teeme eeltööd mõõtmise ja kujunduse osas. Kleebised on populaarne vahend erinevate klaaspindade (reklaamkleebis kaupluse vaateaknal või toonkile), seadmete, mööbli, põrandate, seinte kui ka muude pindade katmiseks ja interjööri isikupärastamiseks.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111
mob: +372 5330 0025

KUJUNDUS

Kujundame vastavalt teie soovile: visiitkaardid, voldikud, flaierid, pakendid, ümbrised, kaardid, postrid, kalendrid, kuulutused, autokleebised, reklaamtahvlid, ajalehe kuulutused ja reklaamid, facebooki reklaamid, trükiettevalmistustööd. Kujundustöö hind 30 eur/h + KM.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111 (kontor)
mob: 5551 4141 (Marju)

FOTOTRÜKK

FOTOD: Kasutame fotode printimisel 12 värviga Canoni IPF 8400 tipp-printerit. Nelja musta värvi tulemusena suudame printida ka väga kvaliteetseid must-valgeid fotosid. Maksimaalne paberi laius on 1 meeter. Kohapeal olemas silk, gloss ja matt fotopaber.

FOTOTAPEET: Valmistame nii PVC sisaldusega tapeedi kui ka pabertapeedi just teiepoolt valitud pildi või mustriga. Tellimisel erineva mustriga tapeedid. Vajadusel aitame leida sobivat pilti. Võimalus printida ka tapeete lasteaedadele, koolidele ja teistele asutustele.

FOTOKAPAD: Sisetingimustesse sobiv vahtplaat kuhu kleebime prinditud fotopaberi. Kerge ja lihtsalt seinale riputatav. Vajadusel saame kapa raamida. Eriti sobilik on fotokapa näituste jaoks. Pildi vastupidavamaks muutmiseks saame foto lamineerida.

FOTORAAMAT: Kujundame etteantud fotod ja tekstid raamatuks ja köidame sobival viisil (kõvakaanköide, spiraalköide jne). Fotoraamat on suurepärane võimalus tähtsate sündmuste talletamiseks  tellides meilt pulmaalbum, reisiraamat või temaatiline aastaraamat (kodu, lapsed, ehitus, kool, hobid jne). Fotod trükime kvaliteetsele fotopaberile.

LÕUENDID: Pakume lõuendi printimist ja raamimist. Kohapeal olemas lõuendiraamid suurusega alates 20 cm kuni 150 cm. Saame printida nii traditsioonilist lõuendit, kui ka väga heade ja teravate värvidega fotolõuendit. Vajadusel saab lõuendi ka lakkida.

KÖÖGITASAPINNAD: Pakume fotoklaase köögi tagaseinale. Vajadusel aitame otsida foto fotopangast ning aitame kujundusega. Täpsete mõõtude olemasolul teostame töö 2 nädala jooksul.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111
mob: +372 5330 0025

EHITUSLIKUD JOONISED

Meie põhitegevuseks on ehituslike jooniste väljaprint. Jooniseid saame printida nii mustvalgelt kui värviliselt. Peamiselt prindime Autocadi programmiga tehtud jooniseid. Saame hakkama ka Microstationi kui Adobe failidega. Failid võib meile tuua mälupulgal või CD/DVD plaadil. Kiirem viis on meile aga failid edastada e-maili teel. Kohapeal kasutamiseks on olemas kliendiarvuti.

Prinditavad formaadid: A4, A3, A2, A1, A0, 36”
Failid palume saata e-mailile: info@teleprint.ee.
Suured failid saate saata läbi meie ftp serveri.

Vajadusel voldime joonised kausta köitmiseks.
Teeme joonistest koopiaid ja skaneerime.
Skaneeritavad formaadid: .pdf, .tiff, .jpeg.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111
mob: +372 5330 0025

MUUD TEENUSED

KÜLJENDUS: Vormime etteantud teksti ja graafika põhjal selge ja loogilise ülesehitusega ning visuaalselt nauditava trükise. Oskuslik küljendustöö on väga oluline brošüüride, ajakirjade, raamatute, aja- ja kliendilehtede aga ka väiksemate infolehtede loomisel. Küljendusse ja kujundusse minevad tekstid peavad olema eelnevalt korralikult toimetatud. Küljendamisele järgneva trükieelse korrektuuri käigus parandame vaid tehnilisi vigu, aga mitte enam lauseehitust ega sisu.

KÖITMINE: Pakume erinevaid köitmisviise, enamuses ootetööna. Suured paberid voldime A4 formaati ja varustame vajadusel plastik tugevdusribaga. Plastikspiraal, metallspiraal, greenbider, klamberköide, diplomiköide (kõvakaanköide), liimköide, köitmine kaustadesse, registraatoritesse, paelköide kartongist kaante vahele (arhiividesse).

LAMINEERIMINE: Lamineerimine ehk kiletamine on materjali vee- , kulumis- , UV kindlaks muutmine. Kuumlamineerimine: kasutatakse lamineerimistaskuid, tulemus jääb jäik. Lõppformaat kuni A3 (297*420mm) matt ja läikiv, 80, 125, 250 mic paksused taskud. Külmlamineerimine: Paber/kleebis kaetakse õhukese kilekihiga. Lõppformaati saab kokku rullida. Maksimaalne laius 1,5 m. Valikus on nii matt kui läikiv laminaat.

SKANEERIMINE : Skaneerimine must-valgelt ja värviliselt. Skaneeritud failid salvestame mälupulgale, cd/dvd plaadile, saadame e-maili peale või kopeerime meie ftp serverisse. Formaadid: A5 kuni A0. Resolutsioon 300dpi (vajadusel 600dpi). Skaneerimine pdf, jpge, tiff formaatidesse.

Rohkem infot:
info@teleprint.ee
tel: 744 1111
mob: +372 5330 0025